W jakim wieku jest to bezpieczne dla niemowląt to Fly? 

Angielska wersja tego artykułu: at what age is it safe for a baby to fly

To jest ogólnie uważane za bezpieczne dla dziecka do pływania, gdy są dwa lub trzy miesiące życia. W tym czasie, układ odpornościowy niemowlęcia opracowała i mogą być one odporne zarazki. Oprócz zdrowia, dziecko już rozliczane w rutynę, co sprawia, że łatwiej jest zarządzać nimi z karmienia piersią lub butelką do karmienia.

Jeśli chcesz latać znacznie wcześniej, niż można było mieć zielone światło po dziecka dwa tygodnie przeglądy. Który powiedział; byłoby to dozwolone tylko wtedy, gdy dziecko urodziło się zdrowe, a gdy matka przeszła przez cały okres jej ciąży bez powikłań.

Linie lotnicze nie pozwoli dziecko młodsze niż tydzień na pokładzie bez pisemnej zgody lekarskiej. Wcześniaki są bardziej narażone na zarazki i może to zająć znacznie więcej czasu, aby przejść na podróże lotnicze. Najlepszą osobą do odpowiedzi, czy dziecko może latać zatem pediatra.

Należy pamiętać, że Federalna Administracja Lotnictwa i Amerykańska Akademia Pediatrii nie mają szczegółowe zalecenia lub konkretne porady podróżujesz dla noworodków. Jeśli musisz latać z noworodków, trzeba dostać zielone światło od pediatry.

Dlaczego jest to lepiej poczekać na później?

Podczas noworodka może latać, gdy tylko tydzień życia, to zwykle lepiej poczekać do czasu, gdy jest jeden miesiąc lub sześć tygodni. Daje to zarówno dziecka i matki szansę na osiedlenie się. Matka też potrzebuje odpoczynku zwłaszcza gdy urodziła przez cesarskie cięcie i powinno latać po około 10 dniach. Jeśli dziecko ma kaszel lub zimno, on lub ona jest bardziej narażone na ucho popping, który jest dość nieprzyjemne. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba ograniczyć narażenie dziecka do tłumów, tak aby zmniejszyć ryzyko rozwoju choroby. Wycieczki pochodzą z ekspozycjido wirusowych chorób lub zakażeń. Lotniska, samoloty i spotkania rodzinne nie są najlepsze miejsca dla noworodków i niemowląt.

Porady na temat Latanie z noworodek

1. Opieka dla dziecka i mamy

Noworodki mogą być bardzo nieprzewidywalne. Oni mają nieregularne sypialną i wzorców żywieniowych i trzeba powiedzieć, płacz może również uzyskać niekontrolowany. To nie tylko odprowadza dziecko ale mama zbyt i dlatego zaleca się, że masz zorganizowaną rozkład przed podróżą. Może to trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Zdrowia matki należy uznać, kobiety są na ogół na większe ryzyko wystąpienia zakrzepów krwi po porodzie, a kiedy siedzieć na długie okresy czasu. Nosić odzież wspomagające, takie jak wąż i rozciągnięciu w trakcie lotu. Również zachować swoje ciało dobrze nawodniony.

2. Pierwsze Cóż pakiety

Bądź przygotowany i realizować podstawowe, które można zachować i noworodka wygodne w trakcie lotu. Nosić pieluchy, plastikowe torebeczki na pieluchy, chusteczki nawilżone, środków czyszczących Cypel-up, dodatkowe butelki i dodatkową czystą bluzkę.

Upewnij się, że ubrać swoje dziecko w pieluchy bardzo chłonnym przed startem, jak to pomaga, aby zapobiec częste zmiany pieluchy podczas lotu. Jak można sobie wyobrazić i już wiesz, zmiana pieluchy w łazience w samolotach nie jest przyjemne.

3. Zdobądź bilety Isle

Rezerwuj przednie fotele Isle. Alejce siedzenia daje większą swobodę w zakresie mobilności. Ty też możesz mieć szybszy dostęp, gdy na pokład samolotu i opuszczeniu. Jeżeli bilety nie zostaną wyprzedane, można zażądać, aby mieć miejsce obok można pozostawić puste. Jeżeli nie udało się zarezerwować dla żądanego fotela, zawsze możesz zwrócić się do środka na check-in, aby pomóc przenieść się do bardziej odpowiedniego miejsca.

4. Wear Your Baby

NiemowlęPrzewoźnicy bardzo pomóc. Pierwsze dziecko wykorzystywane do procy przewoźników typu, ponieważ są one najbardziej wygodne i uniwersalne, jak również. Nosidełko pomaga karmić dyskretnie i można nosić dziecko w różnych pozycjach, jak również uspokoić je do snu. To zniechęca również obcych od chcąc dotknąć swoje dziecko. Ogólnie rzecz biorąc, łatwiej jest podróżować z noworodków niż starszych dzieci, jak spać przez większość czasu.

5. Relive ból ucha i ciśnienia

Większość rodziców martwi się o zmiany w ciśnieniu powietrza wpływających na uszy dziecka. Cóż, nie ma powodu, by się martwić, a to dlatego, że te zmiany, które często pojawiają się podczas startu i lądowania mogą powodować trwałe uszkodzenia uszu. Ciśnienie może być szczególnie niewygodne, jeśli dziecko cierpi na infekcję ucha i w takich przypadkach jego najlepszych przełożyć lot. Ważne jest, aby utrzymać dziecko komfortowe i dając im coś ssać, takich jak smoczek podczas startu i lądowania może pomóc. Można także przeprowadzić natychmiastowe przeciwbólowe, jak paracetamol, aby pomóc złagodzić ból ucha.

6. Wstępne karmić dziecko

Jeśli karmisz swoje dziecko przed wejściem na pokład, są szanse, że będą spać aż do lotu. Niższe ciśnienie atmosferyczne poszerzyć jelita i karmienia dziecka może prowadzić do nadęty brzuch, powodować kolki lub bóle brzucha. Należy również upewnić się, że dziecko beka przed wejściem na pokład samolotu.

7. Czy paszport potrzebne do lotu międzynarodowego?

Wszyscy potrzebujemy paszportów podróż do większości innych krajów, a łącznie z niemowlętami. Przy ubieganiu się o paszport dla dziecka, rodzic lub opiekun musi zgłosić się osobiście z teraźniejszością dzieci. Oboje rodzice muszą być obecni podczas aplikacji, ale gdy nie jest to możliwe, podpisane i poświadczone notarialnie oświadczenie o wyrażeniu zgodyod nieobecnego rodzica musi być skorzystało. Jeśli jesteś samotnym rodzicem, trzeba przedstawić dowód. W przypadku gdy dowód nie jest dostępny, trzeba będzie przedstawić oświadczenie o wyjaśnienia w specjalnym oknie okolicznościach. Byłoby to dość skomplikowane, aby uzyskać paszport po raz pierwszy. Dokumenty takie jak akt urodzenia dziecka są konieczne. Kraje mają różne wymagania dotyczące paszportu i wizy. Możesz iść na następującej stronie internetowej więcej informacji i lepiej przygotować się do procesu.